Понеділок, 22 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » 340 тисяч доз оральної вакцини проти поліомієліту доставили в Україну

340 тисяч доз оральної вакцини проти поліомієліту доставили в Україну

340 тисяч доз оральної вакцини проти поліомієліту доставили в Україну

Україна отримала дози вакцини від поліомієліту – хвороби, що вражає центральну нервову систему людини.

Джерело: МОЗ

Найефективнішим способом запобігти поліомієліту є вакцинація. Поліомієліт – вакцинокероване захворювання. Щеплення – безкоштовні.

Якщо ж не вакцинуватися і захворіти на поліомієліт (ліків від якого не існує), можна дійти до невиліковного паралічу та летального випадку.

  • Найуразливіші до поліо — діти до 5 років, які не мають щеплення та, відповідно, імунітету проти вірусу. Поліомієліт входить в 10 вакцинокерованих захворювань, щеплення проти яких внесені до Національного календаря профілактичних щеплень (https://bit.ly/3sTaxCg). Щеплення за календарем — безоплатні, зробити їх можна у медзакладах кожної області.

Довідка:

340 000 доз оральної вакцини проти поліомієліту (ОПВ) для підтримки Національної програми імунізації України доставив Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку. Зберігання та доставка в регіони вакцини, отриманої від міжнародних партнерів як гуманітарну допомогу, відбувається за підтримки проєкту #SAFEMed, USAID — «Безпечні та доступні ліки для українців».

Популярні пости