П’ятниця, 1 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » На благодійні кошти від найпопулярнішої української марки шепетівській школі облаштували укриття

На благодійні кошти від найпопулярнішої української марки шепетівській школі облаштували укриття

На благодійні кошти від найпопулярнішої української марки шепетівській школі облаштували укриття

703 учні Шепетівської гімназії №5, а також їх педагоги, тепер можуть проводити навчання офлайн. У школі облаштували сховище у рамках проєкту «ЗАХИСТОК: Безпечна освіта» від «KSE Foundation».

Сховище стало шостим у цій програмі.

  • Загалом було відремонтовано вже 66 укриттів! “Укрпошта” не планує збавляти оберти, а тому й надалі буде інвестувати в укриття і, відповідно, вкладати в майбутнє країни. Це ще одне сховище, яке вдалося облаштувати на благодійні гроші від марки «ПТН ПНХ». Заохочую українців не лише поповнювати свої колекції поштових марок, а й доєднуватися до необхідних та важливих для країни проєктів, – прокоментував Ігор Смілянський, генеральний директор “Укрпошти”.
  • Учні Шепетівського НВК демонструють високі показники рівня знань. Серед них – переможці Всеукраїнських олімпіад, стипендіати Президента України та Кабінету Міністрів України. У школі застосовуються проєктні методики навчання, запроваджується цифровізація освітнього процесу, створюється STEM-центр. Але через війну та вимушене дистанційне навчання рівень знань у школярів знизився, – зазначає директорка школи Надія Качоровська.

Повернувшись до офлайн-навчання, учні можуть надолужити втрачене, а також відвідувати мистецькі та спортивні гуртки, що теж відновлюють роботу.

  • Навіть не очікували на таке гарне укриття! Тепер наші діти знову зможуть повноцінно навчатись офлайн, спілкуватись між собою, наздоганяти втрачені знання. Ми проводимо виховну роботу, організовуємо патріотичне та морально-естетичне виховання. Ми їх гуртуємо як колектив. Це дуже важливо, – каже Надія Качоровська.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.