П’ятниця, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » 4-річний Максим Сидяка з Полонного потребує допомоги

4-річний Максим Сидяка з Полонного потребує допомоги

4-річний Максим Сидяка з Полонного потребує допомоги

Батьки полончанина Максима Сидяки, якому лише 4 роки, просять небайдужих людей про допомогу. У хлопчика діагноз ДЦП.

ДЦП нижній спастичний парапарез зі стійкими руховими порушеннями, інтелект збережений, але затримка психо-мовного розвитку в дитини також є. Він не стоїть, не ходить, не повзає, не сидить сам (тільки з підтримкою). Точної причини хвороби ніхто з лікарів не знає.

Після народження Максим не закричав. У нього було кисневе голодування. Хлопчика забрали під маску. На другий день після народження Максимчика перевели в реанімацію. Він не сприймав їжу. Там він пробув тиждень, потім його перевели у відділення патології новонароджених, де дитина пробула ще 2 тижні. Коли виписували з лікарні, нам точно ніхто не сказав, що саме з сином, – згадує мама хлопчика Валентина Сидяка.

Коли Максимчику було 2 місяці, мати звернулась в приватну клініку іншого району до педіатра, адже бачила, що з дитинкою щось не так. Там було перше направлення до нервопатолога і перше лікування. В 4 місяці мати з дитиною поїхала в Київ, в Охмадит.

Ми пройшли обстеження, але мене запевнили, що нічого страшного немає. Нам рекомендували робити масаж. Коли Максимчику було 8 місяців ми з ним поїхала в Житомир до невропатолога, тоді призначили більш сильніше медикаментозне лікування, – коментує мати дитини.

За 4 роки матір із хлопчиком об’їздили багатьох ортопедів та медичних закладів. Були в Одесі, Хмельницькому, Києві та Житомирі.

Також Максим проходив реабiлiтацiю в реабілітаційному центрi «Вікторія» (Бориспіль). Зараз хлопчик почав відчувати ніжки, що дуже важливо. Він встає сам на коліна, пробує ставати на карачки, сповзає з дивана, ручки взагалі працюють добре, може сам малювати, гратися, вчиться сам їсти ложкою.

 – ДЦП – це така хвороба, від якої немає чарівної пігулки. Це наполеглива щоденна праця, але для кожної дитини дуже різна. Тому потрібно підібрати індивідуальні методи лікування, – коментує пані Валентина.

Вартiсть реабiлітацii залежить від процедур, які обере мати, в основному вони коштують 22-25 тисяч гривень. Поки Максим маленький, потрібно діяти негайно, максимум через місяць, щоб не втратити час. Зараз дитинка інтенсивно росте, тому не можна запускати процес реабілітації.

За пiв року потрiбно витратити бiля 180 000 гривень.

Також про боротьбу Максимчика з хворобою створили групу у ФБ https://www.facebook.com/groups/661124314526343. Також там оприлюднено усі документи щодо стану його здоров’я.

Контакти батьків Максима:
мама Сидяка Валентина 0674901681, тато Сидяка Юрій 0971071442.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ

Картка мами:

5168 7574 1629 8042

Валентина Сидяка

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.