Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » 5 років в’язниці за вкрадений велосипед у дитини в Шепетівці

5 років в’язниці за вкрадений велосипед у дитини в Шепетівці

5 років в’язниці за вкрадений велосипед у дитини в Шепетівці

39-річний житель Житомирської області 1 вересня, прибувши в Шепетівку, помітив біля під’їзду велосипед та вирішив його вкрасти. Шепетівський міськрайонний суд визнав його винним у вчи­нен­ні кри­мі­наль­но­го пра­во­по­ру­шен­ня, пе­ред­ба­че­но­го ч. 2 ст. 186 Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни (гра­біж, вчи­не­ний пов­торно) та приз­на­чив йому по­ка­ран­ня у вигля­ді 5 ро­ків поз­бавлен­ня во­лі.

Викрадача помітив підлітком, який є другом власника велосипеда. Проте зловмиснику вдалось втекти. На залізничному вокзалі він продав велосипед за 700 гривень.

Перебуваючи в суді, обвинувачений не визнав свою вину. Він розказав, що знайомий попросив його продати велосипед, який знаходиться під його будинком. Проте, четверо свідків спростували такі показання обвинуваченого.

– На­ве­де­ні до­ка­зи та їх оцін­ка на пред­мет на­леж­ності та до­пус­ти­мос­ті пе­ре­ко­ну­ють суд, що дії об­ви­ну­ва­че­но­го слід ква­лі­фі­ку­ва­ти за ч. 2 ст. 186 КК Ук­ра­їни як від­кри­те вик­ра­ден­ня чу­жо­го май­на, вчи­не­не пов­торно, ос­кіль­ки дії ос­таннього роз­по­ча­ті як кра­діж­ка, але ви­яв­ле­ні не­пов­но­літ­нім свід­ком і, нез­ва­жа­ючи на це, про­дов­же­ні ним з ме­тою за­во­ло­дін­ня май­ном — ве­ло­си­пе­дом, на­леж­ним по­тер­пі­лій, — заз­на­чає суд у ви­ро­ку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.