Субота, 26 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » 90 вчителів початкових класів Хмельниччини можуть взяти участь у сертифікації

90 вчителів початкових класів Хмельниччини можуть взяти участь у сертифікації

90 вчителів початкових класів Хмельниччини можуть взяти участь у сертифікації

Сьогодні на Хмельниччині починається реєстрація учасників сертифікації педпрацівників. Відбуватиметься вона у два етапи та триватиме до 15 серпня.

Участь можуть взяти вчителі початкових класів, які за основним місцем роботи вчителя-початківця, мають понад два роки трудового стажу.

Аби податися, слід створити й оформити реєстраційну картку-заяву. До неї потрібно сформувати комплект документів і надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

З 1 по 8 серпня триватиме основний етап. Він відбуватиметься у межах граничної квоти педагогів, які можуть взяти участь у сертифікації. Від Хмельницької області ця цифра – 90 учителів початкових класів.

З 9 по 15 серпня триватиме додатковий етап. Він відбуватиметься у межах загальної граничної кількості вчителів – 2 500 людей.

Дату подання реєстраційних документів визначають за відбитком штемпеля відправлення на поштовому конверті (у випадку передавання нарочно – за днем отримання, зафіксованим у регіональному центрі). Всі документи мають бути надіслані не пізніше 15 серпня.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.