Вівторок, 14 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славутському ЖКО пояснили, чому опалювальний сезон ще не “стартував”

У Славутському ЖКО пояснили, чому опалювальний сезон ще не “стартував”

У Славутському ЖКО пояснили, чому опалювальний сезон ще не “стартував”

У Славутській громаді опалювальний сезон ще не розпочався, в місцевому ЖКО пояснюють, чому так.

Комунальне підприємство «Славутське ЖКО» виконало всі підготовчі роботи до запуску опалення. Однак на жовтень підприємству встановлено ліміт постачання газу — 48 000 м³, чого вистачить лише на два дні повноцінного опалення всіх об’єктів громади.

Славута, як й інші населені пункти в Україні, має свій окремий ліміт постачання. Саме відповідно до нього, а ще температурного режиму та фінансових можливостей, зокрема вартості газу, теплопостачальник коригує дату початку опалювального сезону.

Газ, використаний у межах встановленого ліміту, постачається за пільговою ціною — близько 8 082,6 грн за 1 000 м³ (категорія І — «населення»). Якщо ж ліміт буде перевищено, кожен кубометр понад фіксований обсяг доведеться оплачувати утричі дорожче — за ринковою ціною. За даними офіційного сайту ТОВ «Газопостачальна компанія „Нафтогаз Трейдинг“», у жовтні 2025 року вона становить понад 25 734,26 грн за 1 000 м³. Надалі ця вартість змінюватиметься залежно від коливань ринку.

КП «Славутське ЖКО» звернулося до постачальника газу з офіційним проханням збільшити ліміт на жовтень.

 Просимо славутчан поставитися до ситуації з розумінням. Щойно питання з лімітами буде врегульовано та дозволить температурний режим, опалювальний сезон у громаді буде розпочато. Водночас нагадуємо, що борг населення за отриману послугу теплопостачання становить 15,1 млн грн! Адміністрація КП «Славутське житлово-комунальне об’єднання» вкотре закликає споживачів: терміново погасіть борги або оформіть реструктуризацію!

Популярні пости