Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Аби не було глобального голоду, ООН закликає рашистів розблокувати українські порти

Аби не було глобального голоду, ООН закликає рашистів розблокувати українські порти

Аби не було глобального голоду, ООН закликає рашистів розблокувати українські порти

Аби запобігти загрозі глобального голоду, Всесвітня продовольча програма ООН (ВПП) закликає відкрити чорноморські порти України, які блоковані російським флотом. Адже Україна є великою житницею для країн Близького Сходу та Північної Африки, залежних від імпорту.

Зараз українські зерносховища заповнені. Водночас, 44 мільйони людей у всьому світі прямують до голодної смерті. Ми повинні відкрити ці порти, щоб продукти могли ввозитися та вивозитися з України. Світ вимагає цього, бо сотні мільйонів людей у всьому світі залежать від цих поставок, – наголосив  Девід Бізлі, виконавчий директор Всесвітньої продовольчої програми ООН.

На початку 2022 року 276 мільйонів людей вже стикалися з гострим голодом. Згідно з аналізом агентства, очікується, що це число зросте ще на 47 мільйонів осіб, якщо війна рф проти України продовжиться. Сполучені Штати і Європа також відчують негативні наслідки у зв’язку з підвищенням цін на важливі сільськогосподарські товари.

Раніше у Мінінфраструктури повідомляли, що у зв’язку із вторгненням росії переважна більшість портів України лишаються блокованими, а наявні можуть забезпечити лише до 10% товарообігу, який здійснювався водним транспортом у мирний час.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.