Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельниччина знову під ракетними обстрілами: що відомо наразі

Хмельниччина знову під ракетними обстрілами: що відомо наразі

Хмельниччина знову під ракетними обстрілами: що відомо наразі

На Хмельниччині та в інших областях України сьогодні пролунали вибухи. Про це інформують «Факти» в своєму телеграм-каналі. Мешканців області закликають дочекатися офіційної інформації, залишатися в укриттях та не поширювати жодної інформації про місце ймовірного ураження, а також фото чи відео.

Паралельно повідомляють про вибухи у Сумській області. Окрім того, відразу про низку вибухів повідомляють і в Одесі. Громадян закликають перебувати в укриттях або бомбосховищах.

За непідтвердженими даними, жителі Одеси бачать ракети у місті. Міський голова Одеси Геннадій Труханов зазначив, що місто перебуває під ворожим ракетним обстрілом.

Якщо ви бачите підозрілі літаючі об’єкти, не фотографуйте їх, не знімайте відео і не викладайте у соцмережі, – повідомив Сергій Гамалій, очільник Хмельницької ОВА, в своєму телеграм-каналі. – Краще повідомте про ці об‘єкти в чат-бот у телеграмі «Шось летить» – @rusrocketfly_bot.

Нагадаємо, чат-бот розроблено на запит Повітряного командування “Захід”.

Чат-бот потрібен для того, щоб уважні цивільні люди могли також стати Вартовими неба і зробити свій внесок у перемогу України над окупантом, – додав Сергій Гамалій.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.