Неділя, 20 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Аби отримати громадянство, потрібно скласти іспит: Верховна Рада підтримала законопроєкт

Аби отримати громадянство, потрібно скласти іспит: Верховна Рада підтримала законопроєкт

Аби отримати громадянство, потрібно скласти іспит: Верховна Рада підтримала законопроєкт

Вчора, 18 жовтня, на засіданні Верховна Рада України підтримала законопроєкт №7606, у якому пропонують ввести обов’язкові іспити для іноземців, які хочуть отримати громадянство України. Про це повідомив перший заступник голови Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк у Телеграмі. 

Законопроєкт №7606 запроваджується як умова прийняття до громадянства складання іспитів з основ Конституції України, історії України та на рівень володіння державною мовою. За – 309 за основу, – написав Ярослав Железняк.

У законопроєкті пропонують ввести обов’язкові іспити з української мови, історії України й на знання Конституції України. На складання дається два роки, інакше така особа може втратити громадянство.

Люди, які мають визначні заслуги перед країною або надання громадянства яким становить державний інтерес для України, можуть отримати українське громадянство без документів про складання іспитів. Однак, вони мають скласти їх упродовж двох років, насамперед іспит на знання української мови, – зазначає нардеп.

Звільняють від складання іспитів дітей, які вступають у громадянство України разом з опікунами чи батьками, а також дітей і людей, які мають стійкі психічні чи інтелектуальні порушення.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.