Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Аби стабілізувати внутрішню енергосистему, Україна призупиняє експорт електроенергії до Європи

Аби стабілізувати внутрішню енергосистему, Україна призупиняє експорт електроенергії до Європи

Аби стабілізувати внутрішню енергосистему, Україна призупиняє експорт електроенергії до Європи

Відсьогодні, з 11 жовтня, Україна призупиняє експорт електроенергії з метою стабілізації своєї енергосистеми. Про це повідомляє Міністерство енергетики у Фейсбуці.

Ракетні обстріли, що вразили теплову генерацію та електричні підстанції, змушують Україну піти на припинення з 11 жовтня 2022 року експорту електроенергії задля стабілізації власної енергосистеми, – зазначили у Міністерстві.

Зазначається, що росія продовжує здійснювати енергетичний терор проти України, а також посилює енергетичний тиск на Європейський Союз.

Саме експорт електроенергії з України допомагав Європі зменшувати споживання російських енергоресурсів. І саме тому росія знищує нашу енергосистему, вбиваючи саму можливість експорту електроенергії з України, – заявив міністр енергетики Герман Галущенко.

Нагадаємо, що зранку 10 жовтня росія здійснила масований ракетний удар по всій території України: було випущено понад 80 ракет. Внаслідок обстрілів постраждали об’єкти критичної інфраструктури, в окремих областях почалися перебої із електропостачанням та мобільним зв’язком.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.