Середа, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » «Мій рідний край – Хмельниччина»: учні Шепетівської гімназії здобули першість на обласному фотоконкурсі

«Мій рідний край – Хмельниччина»: учні Шепетівської гімназії здобули першість на обласному фотоконкурсі

«Мій рідний край – Хмельниччина»: учні Шепетівської гімназії здобули першість на обласному фотоконкурсі

З нагоди відзначення 85-річчя від дня утворення Хмельницької області та з метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді юннатівськими формами роботи, формування екологічної культури, розвитку естетичних здібностей засобами художньої творчості, а також популяризації природничо-краєзнавчої і природоохоронної роботи, проведено обласний фотоконкурс «Мій рідний край – Хмельниччина».

Участь у конкурсі взяли 169 здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти Хмельницької області, в тому числі, учні з Шепетівки, які вибороли перші місяця.

Любов до рідного краю починається з дитинства! Вітаємо з перемогою в обласному фотоконкурсі “Мій рідний край – Хмельниччина” юних фотоаматорів Гімназії №4, учнів 6-Б класу: Навроцького Іллю, який зайняв І місце (його творча робота носить назву “Осіннє дзеркало шепетівського вокзалу”) та Лагуту Дениса, який здобув ІІІ місце з творчою роботою “Тиша лісового озера”, – зазначила Людмила Пістрюга, директорка Шепетівської гімназії №4.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.