Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Аферисти “видурили” з жителів Шепетівщини понад 11 000 гривень

Аферисти “видурили” з жителів Шепетівщини понад 11 000 гривень

Аферисти “видурили” з жителів Шепетівщини понад 11 000 гривень

Дистанційна купівля товарів та банківські операції: двох жителів Ізяслава обдурили невідомі.

  • Шахраї постійно використовують попит на актуальні товари, аби виманити у громадян їхні кошти. Аферисти створюють привабливі сторінки у популярних соціальних мережах, де розміщують відповідні оголошення. У розмові з покупцями зазвичай просять повну передоплату за товар, а коли отримують кошти, зникають, залишивши своїх «клієнтів» ні з чим, – пояснюють правоохоронці.

36-річний ізяславчанин хотів придбати автомобільні шини. Як пояснив йому продавець, через те, що товар нібито везуть з півдня України, потрібно внести повну передоплату. Виконавши усі умови і перевівши на невідомий рахунок 4500 гривень, потерпілий товару не отримав.

Ще одна жителька Ізяслава також натрапила на розповсюджену шахрайству схему. Жінка в мережі натрапила на оголошення про надання фінансових пільг при оформленні нової банківської картки. Перейшовши за посиланням, вона ввела реквізити своєї картки та коди доступу. В результаті втратила майже 6600 гривень. 

У поліції за цими фактами розпочали кримінальні провадження та працюють над пошуком зловмисників. 

  • Правоохоронці вчергове закликають громадян бути пильними. Під час онлайн-шопінгу користуйтеся послугами перевірених продавців або надавайте перевагу післяплаті. Якщо отримуєте «вигідні» банківські пропозиції, перевіряйте інформацію, перш ніж надавати персональні дані. Бережіть себе та свої заощадження! – наголошують правоохоронці.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.