Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Аграрна освіта: чи є майбутнє? Історія успіху вихованця Плужненського аграрного ліцею

Аграрна освіта: чи є майбутнє? Історія успіху вихованця Плужненського аграрного ліцею

Аграрна освіта: чи є майбутнє? Історія успіху вихованця Плужненського аграрного ліцею

Амбітний та цілеспрямований хлопець з міста Ізяслав Даниленко Дмитро, який закінчив Плужненський професійний аграрний ліцеї та здобув агрономічну освіту, розповідає свою історію успіху та мотивує молодь долучатися до розвитку аграрного сектору нашої держави.

Хлопець каже: спілкуючись з молоддю, не раз чув, що агроосвіта – це нібито непрестижно та немодно. Тому вирішив на власному прикладі розвінчати міфи щодо цього питання.

Нещодавно я здобув освіту у Плужненському професійному аграрному ліцеї з професії «Слюсар з ремонту с/ г машин та устаткування; тракторист – машиніст с/ г виробництва кат. «А1», «А2»; водій автотранспортних засобів кат. «С1», випускник 2020 року, – розповідає Дмитро.

Також хлопець зізнається, що завдяки здобутим знанням та професійним навичкам здійснилася його мрія. Він отримав престижну та поважну професію, яка, як каже, «годує» країну та весь світ.

Після закінчення навчального закладу я влаштувався на роботу трактористом в одне з найбільших, найпотужніших у нашому регіоні агроформувань ТОВ СГП «Агрос – Віста». Я працюю на новій сучасній сільськогосподарській техніці, виконую різні механізовані роботи з обробітку ґрунту, посіву зернових та технічних культур, заготівлі кормів. Отримую гідну заробітну плату та пишаюся тим, що працюю на українській землі, – додає юнак.

Зокрема хлопець рекомендує всім, хто любить техніку, хоче працювати на рідній землі, реалізувати себе в житті і мати гідний заробіток, здобувати професію у сфері сільського господарства.

– Є багато навчальних закладів. Але я раджу навчатися у Плужненському професійному аграрному ліцеї, бо сам там здобував освіту. Там дійсно працюють фахівці своєї справи, які поділяться власним досвідом та навчать всьому, що необхідно у роботі, – додав хлопець.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.