Вівторок, 4 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Об’єднання «Жінки на підтримку армії. Шепетівка» організувало благодійний ярмарок, аби зібрати гроші для ЗСУ

Об’єднання «Жінки на підтримку армії. Шепетівка» організувало благодійний ярмарок, аби зібрати гроші для ЗСУ

Об’єднання «Жінки на підтримку армії. Шепетівка» організувало благодійний ярмарок, аби зібрати гроші для ЗСУ

У Шепетівці добровільне об’єднання громадян «Жінки на підтримку армії. Шепетівка» 28 травня організувало та провело благодійний ярмарок, на якому продавали зроблену власноруч жінками Шепетівщини випічку, найрізноманітніші сертифікати у салони краси. Також на гостей ярмарку чекав благодійний концерт.

На ярмарку зібрали 8 433 гривні, які підуть на купівлю генератора для військових. Звичайно, потрібно ще докласти, але ми не втрачаємо надії та впевнено рухаємося у потрібному напрямку, – зазначає Оксана Мартинюк, голова об’єднання.

Також пані Оксана зазначає, що залишилися ще два сертифікати на манікюр, десять сертифікатів на стрижку у провідних перукарів нашого міста, два сертифікати на ламінування вій та один на ультразвукову чистку обличчя. Залишилося й чимало спортивних жіночих футболок та декілька пар гетрів.

Ще залишилося морозиво, печиво, сік та цукерки, які плануємо продати на День захисту дітей під час проведення заходу Шепетівським будинком культури, – додає Оксана Мартинюк.

Учасниці об’єднання додають, передбачали те, що шепетівчани активніше відвідуватимуть подібні ярмарки, адже кожен має допомогти нашим військовим якнайшвидше здобути перемогу у цій війні.

– Люди стомилися, але ми не маємо права зупинитися, бо хлопці там дуже потребують нашої допомоги, щодня надходять запити. Потреби дороговартісні: автомобіль, генератор, тепловізори, моноклі, бронежилети, каски, коптери та багато іншого. Я переконана, що ми все подолаємо та спільними зусиллями нашої громади закупимо все необхідне для наших військових, які щосекунди борються за наш мир та спокійний сон, – коментує голова добровільного об’єднання.

Очільниця жінок, які об’єдналися у Шепетівці, дякує усім, хто долучився до благодійної ярмарки на підтримку Збройних Сил України, та зазначає, що захід вдалося організувати дуже швидко, адже мають надзвичайно потужну команду.

У нас надзвичайна команда, яка щодня гуртується та намагається акумулювати всі сили та ресурси, аби таки закупити те, що просять наші хлопці. Зокрема хочу подякувати помічницям Корчицького ліцею та його директору Зої Любицькій за домашню випічку. Магазину квітів «Магнолія» – за повітряні кульки та вазони. Ресторану «Олімп» – за біляші та за те, що завжди готові прийти на допомогу, – розповідає пані Оксана.

Крім того, за словами голови об’єднання, до ярмарку також долучилися Марина Яцух, організувавши  патріотичну фотозону. Фотограф Віктор Максимюк робив професійні фото. Наталія Степанець та Алла Малоголовець старанно випікали смачну випічку. Центр дерматології та косметології надав сертифікати на ламінування вій та ультразвукову чистку обличчя.

Перукарня «Асоль» надала сертифікати на стрижку, салон «J. Lab» – сертифікати на манікюр та педикюр. Також хочу подякувати всім працівникам будинку культури за працю і патріотичний дух та всім колективам і солістам, які брали участь в благодійному концерті. А також дякую Шепетівській міській раді за сприяння у проведенні заходу, – додає Оксана Мартинюк.

Організатори переконані: всі, хто придбав щось для себе на ярмарку, допоміг для наших захисників.

– Віримо в Україну! Віримо в непереможних хлопців ЗСУ.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.