Понеділок, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Акція «Висадження дерев 1 мільйоном людей за 1 добу»: НПП «Мале Полісся» провів озеленення берегових зон річки Горинь

Акція «Висадження дерев 1 мільйоном людей за 1 добу»: НПП «Мале Полісся» провів озеленення берегових зон річки Горинь

Акція «Висадження дерев 1 мільйоном людей за 1 добу»: НПП «Мале Полісся» провів озеленення берегових зон річки Горинь

Сьогодні, 30 жовтня, по всій території України діє масштабна екологічна акція «Висадження дерев одним мільйоном людей за одну добу» в рамках глобальної екоініціативи Greening of the Planet. Ця акція покликана привернути увагу суспільства до збереження природних екосистем й об’єднувати їх діяльність, створюючи нові зелені насадження.

Зокрема, напередодні працівники Національного природного парку «Мале Полісся» долучилися до даної акції. Було висаджено понад 50 саджанців берези повислої та дуба червоного вздовж берега річки Горинь.

Все в природі – це коловорот взаємної співпраці. Відомо, що клімат у світі незворотно змінюється і з кожним роком температура в деяких куточках Землі досягає аномальних позначок. Наше комфортне життя залежить від кисню. А «легенями» планети є дерева. Тільки від нас залежить, яким буде дім, в якому житимуть наші діти, і як ми зможемо пом’якшити наслідки для майбутніх поколінь, – коментує Андрій Сасюк, директор НПП «Мале Полісся».

Зазначимо, що організатором проєкту  Greening of the Planet є благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Ганна Крисюк, президентка Business Woman Club, та Сергій Гайдайчук, президент CEO Club Ukraine.

Захід здійснюється за підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів і Державного агентства лісових ресурсів.

Популярні пости