Середа, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Славутські гімназисти мандрували стежками лісової школи: НПП «Мале Полісся» провів еко-екскурсію

Славутські гімназисти мандрували стежками лісової школи: НПП «Мале Полісся» провів еко-екскурсію

Славутські гімназисти мандрували стежками лісової школи: НПП «Мале Полісся» провів еко-екскурсію

У межах акції Держагентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом» співробітники Національного природного парку «Мале Полісся» провели чергову екскурсію в «лісовій школі» на базі ДП «Славутське лісове господарство». Цього разу – для учнів 7-Б класу Славутської гімназії №4.

Наші учні завжди із задоволенням беруть участь у подібних заходах, адже це завжди цікаво, пізнавально, а ще – на свіжому повітрі. Також під час екскурсії учасники ознайомилися з видами флори, фауни, які знесені до Червоної книги України, та з унікальними представниками рослинного й тваринного світів Хмельниччини, – розповідають педагоги Славутської гімназії.

Зокрема, під час екскурсії значну увагу приділили вивченню особливостей їстівних та отруйних видів ягід, які поширені на території Хмельниччини, та обговорили актуальні на сьогоднішній день теми з питань сортування побутового сміття і здачі відпрацьованих батарейок.

Популярні пости