Середа, 29 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Алею пам’яті Героїв відкрили у Крупецькій ТГ

Алею пам’яті Героїв відкрили у Крупецькій ТГ

Алею пам’яті Героїв відкрили у Крупецькій ТГ

У Крупці громада відкрила Алею пам’яті Героїв, які загинули в російсько-українській війні.

15 меморіальних стендів, присвячених Воїнам, встановили у адміністративному центрі громади, біля приміщення Крупецького сільського будинку культури.

Їхні світлини нагадують нам про величезну ціну свободи, мужність і самопожертву та зберігають пам’ять про військовослужбовців вічно живою. На місці, яке стане для усіх нас меморіальним осередком громади, разом згадали загиблих наших захисників поіменно, хвилиною мовчання вшанували усіх полеглих Героїв, які своїм прик­ладом зас­відчили, як потрібно відстоювати незалежність, любити Україну та свій народ.

Відкриття жителі провели напередодні державного свята Дня Незалежності України. Молитвою краяни вшанували полеглих Земляків.

П’ятнадцять молодих людей, які не повернуться до рідної домівки не обнімуть матерів, дружин, дітей. Їх життя забрала безжальна війна з підступним рашистським агресором.
Нажаль вона ще триває і Збройні сили України щоденно дають опір рашистському агресору. Тож воїнам нині боронячим нашу незалежність підтримка потрібна також. Пам’ятаємо про полеглих, допомагаємо ЗСУ . СЛАВА Україні! ГЕРОЯМ Слава!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.