Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На війні загинули четверо Оборонців з Шепетівщини

На війні загинули четверо Оборонців з Шепетівщини

На війні загинули четверо Оборонців з Шепетівщини

Шепетівщина в жалобі за полеглими на війні земляками. Захищаючи країну від росії, на війні загинуло четверо Оборонців із півночі Хмельниччини.

19 серпня на Харківщині, населеному пункті Захарівка Чугуївського району, загинув понінківчанин Володимир Нікончук.

Про загибель командира самохідної артилерійської батареї САДн капітана Нікончука повідомили у громаді.

Вічна пам’ять і слава Захисникові!

Завтра, 24 серпня, в Ізяславській громаді прощатимуться з двома полеглими на війні Героями: Тарасом Оніщуком та Михайлом Копіловим.

37-річний Тарас Оніщук загинув 21 серпня під час відбиття штурмових дій противника на Донеччині.

Клята та жорстока війна продовжує забирати тих, хто усім серцем любив та вірив у свою країну, в її світле та мирне майбутнє. Війна забирає найкращих. Тарас прожив зовсім коротке, проте, свідоме життя справжнього чоловіка та патріота. Недолюбив, не здійснив всіх мрій, але й не став осторонь подій, які відбуваються в нашій країні. За нас, земляків, він віддав найдорожче – своє молоде життя. На жаль, молитви люблячої мами й коханої дружини, українців не вберегли нашого Новітнього Героя, та все ж наш боєць переміг. Адже по собі залишив невмирущу пам’ять, добрі справи, а головне — своїх нащадків.


Навіднику аеромобільного відділення аеромобільного взводу аеромобільної роти аеромобільного батальйону Михайлу Копілову було 27. Воїн загинув, виконуючи бойове завдання, у запеклих боях на Донеччині від вогнепальних поранень, отриманих від обстрілу ворога.

У цей надважливий для України день – День Незалежності України – Ізяславщина буде прощатись із двома нашими відважними оборонцями-земляками: Копіловим Михайлом Сергійовичем та Оніщуком Тарасом Володимировичем, котрі разом повертаються на малу Батьківщину на «щиті»… У цей же день о 13.00 на центральній площі м. Ізяслав відбудеться церемонія прощання з двома Новітніми Героями, після чого – заупокійна служба за оборонцями у храмі святого Миколая Чудотворця Православної Церкви України. Далі траурна хода рушить до Алеї почесних поховань, що на кладовищі м. Ізяслав (виїзд на Шепетівку), де і відбудеться обряд поховання Воїнів.

Траур за полеглим Воїном оголосили у Славутській громаді. Завтра тут прощатимуться з нашим земляком – українським Оборонцем старшим солдатом Сергієм Поліщуком.

Прощання із загиблим Героєм вдома розпочнеться 24 серпня, орієнтовно об 11:00 за адресою: вул. Злагоди, 16/1. Загальноміське прощання розпочнеться орієнтовно о 12:00 у міському Палаці культури. Поминальна панахида за Захисником України розпочнеться орієнтовно о 13:00 в церкві Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Покровська, 16-А). Поховання Героя відбудеться на «Новому кладовищі».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.