П’ятниця, 28 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Альтернативні форми опалення закладів освіти: у Шепетівській громаді обговорили питання енергоефективності

Альтернативні форми опалення закладів освіти: у Шепетівській громаді обговорили питання енергоефективності

Альтернативні форми опалення закладів освіти: у Шепетівській громаді обговорили питання енергоефективності

У Шепетівській міській раді обговорили питання енергоефективності та альтернативних форм опалення закладів освіти. Зокрема компанії ТОВ «Могильов тепло» та ТОВ «Нікотеплосервіс», які прибули до Шепетівської громади, презентували інвестиційні пропозиції обладнання котелень закладів освіти за новим принципом.

Товариства мають досвід роботи з об’єктами освіти у Чернівецькій, Кіровоградській та Херсонській областях. Першочергові обрахунки були здійснені на прикладі ЗОШ №8 та ДНЗ “Ялиночка”, – зазначають у міській раді.

Базові пропозиції формування альтернативної системи опалення обговорювались у колі заступників міського голови Віталія Янушевського та Галини Безкоровайної, депутатів Шепетівської міської ради Галини Веселкової, Максима Бондарєва, Анатолія Липканя, Наталії Яковлевої та Ірини Якимчук. До обговорення долучилися фахівці управління освіти та Шепетівського підприємства теплових мереж.

Ознайомча зустріч пройшла у дискусійному характері, інвесторам було запропоновано підготувати більш детальну, економічно обґрунтовану пропозицію саме для Шепетівської громади, яка демонструватиме практичну економію, інакше пілотний проєкт не матиме доцільності в цілому. Управління освіти здійснить аналіз прорахунків, запропонованих інвесторами, – додали в міськраді.

На завершення зустрічі було прийнято рішення вивчити питання детальніше та запропонувати результати на розгляд депутатського корпусу Шепетівської міської ради.

Популярні пости