Субота, 22 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Правила дорожнього руху та особливості кермування: у Білогір’ї відбулось заняття для шкільних водіїв

Правила дорожнього руху та особливості кермування: у Білогір’ї відбулось заняття для шкільних водіїв

Правила дорожнього руху та особливості кермування: у Білогір’ї відбулось заняття для шкільних водіїв

У більшості громад Шепетівського району внаслідок укрупнення шкіл практикують довезення учнів та учениць із віддалених локацій громади до опорного навчального закладу.

Аби такі перевезення були не лише зручними, а й безпечними, громади постійно комунікують із перевізниками та водіями. Тематичне заняття щодо дотримання правил дорожнього руху та правил перевезення відбулось сьогодні у Білогірській ТГ.

– Спеціаліст відділу освіти, туризму, молоді та спорту Галина Петрівська та інспектор з реагування патрульної поліції, старший лейтенант Сергій Кішканьов наголосили на важливість дотримання норм, правил та інструкцій з охорони праці та пожежної безпеки, правил дорожнього руху, дотримання статуту шкіл і правил трудового розпорядку та ряд важливих питань пов’язаних зі специфікою роботи водіїв, які були обговорені в ході заняття, – повідомляють у селищній раді.

До заходу, говорять у раді, долучились перевізники та кермувальники шкільних автобусів, відділ освіти, туризму, молоді та спорту та працівники правоохоронних органів.

Популярні пости