Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Американський бензин вже на українських АЗС, а на європейському ринку законтрактовано понад 300 000 т пального

Американський бензин вже на українських АЗС, а на європейському ринку законтрактовано понад 300 000 т пального

Американський бензин вже на українських АЗС, а на європейському ринку законтрактовано понад 300 000 т пального

На європейському ринку Україна законтрактувала вже більше 300 тис. тонн пального. Україна закуповуватиме бензин із німецьких, скандинавських, балтійських нафтопереробних заводів. Крім того, американський бензин уже продається на українських АЗС. Про це інформує очільниця Міністерства економіки Юлія Свириденко.

– Перший бензин із США з’явився на вітчизняних автозаправках два дні тому. Також Україна домовилася з Польщею про збільшення транзиту пального до нашої країни з 60 тис. тонн на місяць до 250 тис. тонн. Саме пальне оформлюється на кордоні позачергово, а дозволи на в’їзд українських автоцистерн Польща взагалі скасувала, – зазначила очільниця Міністерства економіки.

Також Юлія Свириденко зазначила, що у Європі учасники українського ринку пального вже законтрактували 253 тис. тонн дизеля та 72 тис. тонн бензину.

Нагадаємо, заступник керівника Офісу Президента України Ростислав Шурма пообіцяв, що в Україні буде створений додатковий стратегічний запас пального.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.