Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Андрій Нечипорук: як та де можна отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію у Шепетівському районі

Андрій Нечипорук: як та де можна отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію у Шепетівському районі

Андрій Нечипорук: як та де можна отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію у Шепетівському районі

Кожен, хто вакцинований хоча б однією дозою вакцини від коронавірусної хвороби, може отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19. Наші журналісти порталу “Хмельниччина північ” поспілкувалися з головним лікарем Шепетівського центру ПМСД Андрієм Нечипоруком, аби дізнатися, яким чином таке свідоцтво можуть отримати мешканці Шепетівського району.

За його словами, є декілька шляхів отримання сертифікату. Один із них – це заповнення онлайн-форми на сайті Шепетівського центру первинної медико-санітарної допомоги. Замовлення працює в режимі «сьогодні на завтра». Тобто, якщо Ви замовили сертифікат сьогодні, то отримати його можна у реєстратурі наступного робочого дня з 14:00 до 15:30 з усіма печатками.

Другий шлях – це безпосередньо звернутися до центру масової вакцинації проти COVID-19, який знаходиться за адресою: вулиця Героїв Небесної Сотні, 61 (1-й поверх стоматполіклініки, біля міського парку культури та відпочинку).

Також можна звернутися до амбулаторій у населених пунктах Шепетівського району. Сімейні лікарі мають печатки лікаря та установи, тому не потрібно їхати до Шепетівки, аби завірити необхідний документ, – зазначив Андрій Нечипорук.

Зокрема, аби замовити сертифікат, особа повинна мати при собі паспорт та індефікаційний код або надати інформацію онлайн.

Якщо потрібен сертифікат для закордонних подорожей, необхідно вказати серію (англійськими літерами) і номер закордонного паспорта. Без цих даних неможливо підготувати сертифікат завчасно, – додав Андрій Григорович.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.