Субота, 10 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Андрій Нечипорук: принципова позиція – зберегти цілісність центру

Андрій Нечипорук: принципова позиція – зберегти цілісність центру

Андрій Нечипорук: принципова позиція – зберегти цілісність центру

Після обговорень на всіх рівнях, юридичних консультацій та декількох відтермінувань рішення депутати Шепетівської Райради визначились із долею КП “Шепетівський Центр ПМСД”.

Його, як і Шепетівську багатопрофільну лікарню (колись ЦРЛ), передадуть у власність Шепетівської ТГ.

Ми задоволенні тим рішенням, що прийняли депутати, – каже головний лікар підприємства Андрій Нечипорук. – Моєю принциповою позицією та думкою всього колективу було зберегти цілісність ПМСД. Його юридичну одиницю, рухоме майно – все передати на баланс громади.

Зараз у центрі функціонує 18 амбулаторій, 10 із них – у сільській місцевості. Загалом медичні послуги жителям надають понад 200 медиків (лікарі загальної практики сімейної медицини, педіатри, терапевти, медичні сестри).

Ми хотіли зберегти весь персонал та рухоме майно (автівки, які використовують медичні працівники для надання медичної допомоги на дому, та медичне обладнання), як цілісну юридичну одиницю, котра перейде на баланс Шепетівської громади, – каже Андрій Нечипорук. – Приміщення амбулаторій у Корчику, Судилкові, Михайлючці, Хролині та Ленківцях залишаться на балансі тих ТГ, де вони територіально знаходяться.

Наразі в Шепетівці вже функціонує міський Центр ПМСД. Юридичні колізії та подальші формати роботи медзакладів у місті узгоджуватимуть депутати міської ради на чергому сесійному засіданні.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.