Середа, 10 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Apple перевірятиме вміст кожного телефону

Apple перевірятиме вміст кожного телефону

Apple перевірятиме вміст кожного телефону

Приводом для тотального контролю вказана боротьба з поширенням матеріалів про насилля над дітьми. Нові технології, запроваджені Apple, дозволять відстежувати контент в повідомленнях, у сховищі iCloud, а також у браузері Siri на наявність сцен насилля.

При виявленні такого вмісту співробітники компанії передаватимуть правоохоронним органам дані про власника гаджета.

Apple переконує клієнтів, що сканування знімків відбуватиметься з урахуванням конфіденційності користувачів і ця база даних буде нечитабельною для сторонніх.

Нові функції стануть доступні з виходом нових версій систем iOS і iPadOS 15, watchOS 8, macOS Monterey восени 2021 року. В компанії обіцяють із часом розширювати ресурси для захисту дітей.

Також за темою: На Білогірщині вітчим зґвалтував прийомну дочку

Проблема сексуального насильства над дітьми та розміщення відповідних матеріалів в інтернеті існує в усьому світі. В Україні лише минулого року відкрили 410 кримінальних справ щодо сексуального насильства над дітьми, наголосив дитячий омбудсмен Микола Кулеба. Він підкреслив, що це не відображає повної картини, адже здебільшого діти не повідомляють про такі злочини.

Визнаючи проблему насилля над дітьми надзвичайно гострою, чимало користувачів ґаджетів Apple занепокоєні конфіденційністю їх особистих даних.

Також за темою: Підозрюваного у зґвалтуванні 12-річної дитини взяли під варту

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.