Понеділок, 26 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » «ATOM RACE»: у Нетішині вдруге провели благодійний командний забіг на підтримку ЗСУ

«ATOM RACE»: у Нетішині вдруге провели благодійний командний забіг на підтримку ЗСУ

«ATOM RACE»: у Нетішині вдруге провели благодійний командний забіг на підтримку ЗСУ

У Нетішині, що на Шепетівщині, відбувся благодійний забіг з перешкодами «Atom Raсе-2022», аби допомогти та підтримати Збройні сили України. Понад 60 любителів екстриму, долаючи перешкоди, випробували свої сили та витривалість вчора, 3 вересня.

Учасники заходу підкорили понад 25 складних перешкод на трасі понад 5 кілометрів.

– Дощова погода не стала на заваді учасникам змагань, адже “ATOM RACE” – це забіг для витривалих! 23 команди з Хмельниччини та Рівненщини, кожна з яких налічує трьох учасників, подолали дистанцію з 25 перешкод: перепливли водні перешкоди, вимастилися брудом, перенесли колоди, перевернули величезні шини, тягнули автомобіль, і це далеко не повний перелік, – зазначають на Хмельницькій АЕС.

До учасників благодійного заходу звернулися генеральний директор ВП ХАЕС Андрій Козюра, голова ППО ХАЕС Михайло Гук, голова організації молоді Євгеній Михалець.

Малесенький крок кожного неминуче наближає нашу країну до перемоги,  – коментує Михайло Гук.

Зазначимо, що «ATOM RACE» – один із наймасштабніших благодійних заходів, які проводить Хмельницька АЕС, щоб підтримати захисників України. Кожна з команд зробила благодійний внесок, а ще організатори заходу збирали кошти, продаючи сувенірну продукцію, годуючи бажаючих на польовій кухні.

Усім разом вдалося зібрати для військових понад 60 тисяч гривень! Підрахунок коштів продовжиться після закінчення заходу, – додали організатори.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.