Субота, 13 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Австралія передала Україні 20 бронетранспортерів “Бушмастер” на 38 млн доларів

Австралія передала Україні 20 бронетранспортерів “Бушмастер” на 38 млн доларів

Австралія передала Україні 20 бронетранспортерів “Бушмастер” на 38 млн доларів

Австралія передала Україні 20 бронетранспортерів “Бушмастер” на 38 млн доларів, про надання яких просив Президент Володимир Зеленський. Про це розповів посол України в Австралії Василь Мірошниченко у Facebook.

Австралійські спеціалісти з питань нацбезпеки мені кажуть, що це було найшвидше рішення про виділення військової допомоги в історії країни. 31.03 Президент Володимир Зеленський звернувся до парламенту із промовою та попросив бронетранспортери Бушмастер. Наступного ранку Прем’єр-Міністр Скотт Моррісон підтвердив готовність їх надати. За українським часом, усе відбулося в один день. Зранку попросив і до кінця дня уже було погодження, – зазначив Василь Мірошниченко.

На запрошення Міністра оборони Пітера Даттона та у присутності генерал-майора Скотта Вінтера, керівника сухопутних військ, посол України в Австралії став свідком передачі техніки Україні. Австралія передає 20 “Бушмастерів” вартістю у 50 мільйонів AUD (38 USD).

Зазначимо, що “Bushmaster” – це австралійський колісний повнопривідний панцирний транспортер. Він був створений для використання в пустельних районах Австралії, може перевозити дев’ять солдатів із запасами їжі та патронів на три дні автономного опору. Захист “Bushmaster” дозволяє протистояти кулям до 7,62 мм, уламкам гранат, патронів, вибухам мін із шістьма кілограмами вибухової речовини. “Bushmaster” не призначений для безпосередньої участі на полі бою, а лише для транспортування військовослужбовців у район виконання завдання, проте, бронемашина має захист від мін та засідок.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.