Понеділок, 24 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Автопарк шепетівських лісівників поповнився екскаватором

Автопарк шепетівських лісівників поповнився екскаватором

Автопарк шепетівських лісівників поповнився екскаватором

Автопарк ДП “Шепетівський лісгосп” поповнився колісним екскаватором “JCB JS160W”. Його використовуватимуть для робіт на ключових напрямах життєдіяльності лісгоспу.

– Новий екскаватор буде використовуватись для будівництва та ремонту лісових доріг, а це – покращення економічних та екологічних показників, належне оперативне реагування працівників лісової охорони на виникнення, або загрозу виникнення пожеж в лісових масивах лісгоспу та інших лісопорушень, розвиток рекреаційного напрямку, – розповідають у пресслужбі лісгоспу.

Перед роботою із новим екскаватором ТОВ «Констракшн машинері» працівникам лісгоспу провели навчання з техніки безпеки, охорони праці і безпечної експлуатації цієї техніки.

– Придбання нової техніки свідчить про те, що підприємство не стоїть на місці, а розвивається, думаючи про майбутнє, – коментують у лісгоспі. – ДП «Шепетівський лісгосп» — одне з підприємств Шепетівщини, яке успішно розвивається, оновлює матеріально-технічну базу та створює належні умови праці для людей.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.