Середа, 22 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Попередження вандалізму в Шепетівці: працівники Музею пропаганди звертаються до мешканців

Попередження вандалізму в Шепетівці: працівники Музею пропаганди звертаються до мешканців

Попередження вандалізму в Шепетівці: працівники Музею пропаганди звертаються до мешканців

Працівники Музею пропаганди звертаються до мешканців Шепетівки та прилеглих територій, аби вкотре пояснити необхідність розміщення монументу радянського письменника Миколи Островського на території мистецького закладу. Адже після того, як у Славуті невідомі особи знесли погруддя Антона Одухи, проявів вандалізму побоюються і в Шепетівці.

– У зв’язку з нещодавніми подіями щодо незаконної руйнації пам’ятників радянським діячам в м. Славута та с. Берездів Шепетівського району, існує небезпека вчинення акту вандалізму щодо пам’ятника Миколі Островському на території музею, – коментують музейники.

Музей та його майно є власністю Хмельницької обласної ради, а пам’ятник М. Островському – елементом зовнішньої експозиції музею, перебуває на державному обліку як пам’ятка монументального мистецтва місцевого значення авторства видатного українського скульптора-монументаліста Валентина Зноби, внесений до переліку пам’яток культурної спадщини місцевого значення та перебуває на обліку Музейного фонду України.

Відповідно до статті 11 Закону України «Про музей та музейну справу», на території відведеній для музею, згідно із статутом музею, може бути відведено декілька зон, у тому числі, експозиційна, для стаціонарного демонстрування великогабаритних музейних предметів і використання в культурно-пізнавальних цілях. Пам’ятник Миколі Островському розташований на музейній території і, відповідно до назви та концепції музею, – візуальним прикладом тоталітарної пропаганди засобами мистецтва, – додають працівники Музею пропаганди.

Також музейники наголошують: якщо ви стали свідками підозрілих дій невідомих осіб біля пам’ятника Миколі Островському, негайно телефонуйте на 102.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.