Четвер, 20 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Багатодітній матері з Судилківщини присвоїли звання “героїні”

Багатодітній матері з Судилківщини присвоїли звання “героїні”

Багатодітній матері з Судилківщини присвоїли звання “героїні”

Антоніна Іванівна Редька – мати п’ятьох дітей. Усім їм, чотирьом синам та доньці, пані Антоніна дарувала материнську любов, ласку та піклування. А зараз для своїх дітей і їх родин є мудрою порадницею та підтримкою. Її життєвий шлях сповнений важких поворотів долі, котрі не зламали, а лише загартували жінку.

Антоніна Іванівна народилась у Шепетівці у 1942 році, у розпал бойових дій Другої світової війни. Авіабомба, випущена на місто, зруйнувала дім її родини. Мама маленької Антоніни накрила малечу собою і, коли за декілька днів їх знайшли, та була мертвою.

Дитину на виховання взяли тітка з дядьком, які стали Антоніні за рідних батьків. Так дівчина опинилась у Пашуках, де здобула освіту, а згодом зустріла свого майбутнього чоловіка Петра Митрофановича Редьку.

У подружжя народилось п’ятеро дітей, усім їм батьки дали гідну освіту та підтримку. Сини – батьківська гордість, відслужили у лавах Збройних Сил, а зараз усі діти Редьки вже мають свої родини, які будують за батьківськими принципами любові, довіри та пошани. Пані Антоніна – багата бабуся, адже має 7 внуків та 3 правнуків.

На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

За вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї Антоніну Іванівну нагородили візднакою та нагрудним знаком “Мати-героїня”.

Немає опису світлини.

– Ми вітаємо Антоніну Іванівну з почесною нагородою, дякуємо їй за виховання дітей, за материнську ласку, любов і турботу, – говорить очільниця громади Тетяна Котик. – Усією Судилківською громадою зичимо їй міцного здоров‘я та усіляких гараздів у родині!

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.