Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Берездівська громада: освітяни та працівники культури толокою збирали кошти на авто ЗСУ

Берездівська громада: освітяни та працівники культури толокою збирали кошти на авто ЗСУ

Берездівська громада: освітяни та працівники культури толокою збирали кошти на авто ЗСУ

Кожен з нас на своєму місці, на фронті і в тилу, самовіддано працює задля нашої Перемоги. Один з ефективних способів допомогти ЗСУ – передати автомобіль для військових потреб. Таку потребу нині мають чи не всі військові, тому що виконувати поставлені перед ними завдання, перевозити обладнання, вантажі неможливо без транспортних засобів.  

Саме тому працівники закладів освіти та культури Берездівської громади не залишаються осторонь й толокою збирали гроші. Таким чином, вдалося зібрати необхідну суму, а саме 150 000 грн та придбати автомобіль, – розповідають у Берездівській громаді.

Бригада та Поліщук Іван, який оголосив про потребу в авто та збір коштів, висловлюють щиру подяку всім, хто долучився до цього проєкту, кожному, хто брав участь у зборі коштів, купівлі, ремонті. За кожну гривню, допомогу з продуктами, підтримку та молитву. Для наших Героїв важливо знати і відчувати, що ми разом з ними працюємо на Перемогу. Дякуємо всім, хто має добре, небайдуже серце. Нехай добро, яке зроблене Вами, повертається Вам і Вашим родинам сторицею, – додають волонтери громади.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.