Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Берездівська громада вшановує Воїна на щиті

Берездівська громада вшановує Воїна на щиті

Берездівська громада вшановує Воїна на щиті

Сьогодні, 21 травня, у Берездівській громаді прощаються з полеглим на російсько-українській війні Захисником України Анатолієм Міщуком.

  • Траурна процесія рухатиметься з міста Славута до села Гориця через Вачів, Бачманівку, Пашуки, Хоровець, де минуло дитинство та юність Анатолія, Красностав. Заупокійна панахида за загиблим Захисником України, а також громадське прощання відбудуться орієнтовно о 13:00 за адресою с. Гориця.

Анатолій Анатолійович Міщук народився 19 лютого 1987 року у с. Кучерське В. Олександрівського району Херсонської області, згодом родина переїхала на Хмельниччину. Там, у 2004 році Анатолій закінчив Хоровецький навчально-виховний комплекс.

  • З 2005 року по 2006 рік проходив строкову військову службу. У 2007 році пройшов схвалені курси підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в Центрі підготовки моряків “Авант” м. Іллічівськ. У 2009 році створив сім’ю і разом з коханою дружиною Орисею виховував двох діток – Станіслава та Арсенія.

З 2014 року працював ливарником ливарної дільниці у ТОВ “Церзаніт Інвес “.

У 2023 році наш земляк став до лав ЗСУ, у складі окремої єгерської бригади Імені Олекси Довбуша.

  • Брав участь у боях за Україну під Вугледаром Донецької області та Сватово Луганської області. З 25 серпня 2023 року вважався безвісти зниклим. 13 травня 2024 року, згідно з результатами ДНК, виявилось, що Анатолій під час виконання бойового завдання загинув поблизу н. п. Сергіївка Сватівського району Луганської області. В Анатолія залишились дружина, двоє діток, сестра. У пам’яті рідних та друзів Анатолій завжди залишиться щирою, життєрадісною та доброю людиною.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.