Четвер, 13 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Попа моспатріархату з Хмельниччини підозрюють у розпалюванні релігійної ненависті та виправдовуванні російської агресії

Попа моспатріархату з Хмельниччини підозрюють у розпалюванні релігійної ненависті та виправдовуванні російської агресії

Попа моспатріархату з Хмельниччини підозрюють у розпалюванні релігійної ненависті та виправдовуванні російської агресії

Протоієрея однієї із єпархій УПЦ МП судитимуть за підозрою в інформаційно-підривній діяльності проти нашої держави.

Джерело: Поліція Хмельницької області

Цей факт підтвердили спеціальні експертизи, призначені в рамках розслідування.

  • Правоохоронці встановили, що в одній із заборонених в Україні соціальних мереж протоієрей публікував дописи, спрямовані на розпалювання релігійної ворожнечі та образу почуттів громадян через їхні релігійні переконання.

Також чоловік виправдовував російську збройну агресію проти України та підкріплював свої твердження фотографіями та відео з ворожих інтернет-ресурсів.

Наразі слідчі Шепетівського райуправління поліції вже завершили розслідування за двома статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 1 ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань та за іншими ознаками);
  • ч. 1 ст. 436-2 (Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).

Обвинувальний акт скерували до суду.

  • Заходи з викриття підривної діяльності фігуранта проводились у співпраці з УСБУ в Хмельницькій області, за процесуального керівництва прокуратури.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.