Вівторок, 21 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Берездівська спецшкола припинить свою діяльність

Берездівська спецшкола припинить свою діяльність

Берездівська спецшкола припинить свою діяльність

2 лютого на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту Хмельницької обласної ради розглядалося питання про припинення діяльності Берездівської спеціальної школи-інтернату Хмельницької обласної ради шляхом її ліквідації.

У 2019 році планувалося припинити роботу установи, про що було зазначено у Стратегічному плані розвитку мережі закладів загальної середньої освіти, розрахованому до 2026 року. Цей план розглядали на черговій сесії обласної ради ще в грудні 2018 року. Вказувалося, що утримання одного учня закладу було найвищим в області та становило більше 249 тисяч гривень.

Фото: Інформаційний портал м. Нетішин “Перспектива”

Перед прийняттям рішення про припинення діяльності установи комісія розглянула матеріально-технічну базу закладу. У підсумку було підтримано пропозицію Департаменту освіти і науки облдержадміністрації про припинення діяльності шляхом ліквідації комунального закладу. Про це повідомила на своїй сторінці у ФБ прес-служба Хмельницької обласної ради.

Окрім цього, депутати розглядали пропозиції щодо подальшого використання будівель та майна закладу. Зважаючи на ліквідацію медичних закладів психоневрологічного спрямування, члени комісії доручили Хмельницькій облдержадміністрації дослідити питання додаткової потреби закладів соціальної та медичної сфер, аби жителі області могли отримувати відповідні послуги.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.