Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівській багатопрофільній лікарні інспектували капітальний ремонт приймального відділення

У Шепетівській багатопрофільній лікарні інспектували капітальний ремонт приймального відділення

У Шепетівській багатопрофільній лікарні інспектували капітальний ремонт приймального відділення

Робоча нарада щодо реконструкції відділення лікарні відбулася 3 лютого за участі підрядників, міського, районного та керівництва області. Ремонтні роботи у крилі приймального відділення КНП “Шепетівська багатопрофільна лікарня” відбуваються у рамках державної програми «Велике Будівництво».

Сьогодні голова Шепетівської РДА Юрій Басюк, заступник голови Хмельницької ОДА Володимир Юр’єв, новопризначений директор обласного департаменту охорони здоров’я Олександр Завроцький, голова Шепетівської громади Віталій Бузиль, головний лікар КНП “Шепетівська багатопрофільна лікарня” Валентина Савчук, підрядники та виконавці ремонтних робіт оглянули стан приміщення, обговорили формати та перспективи роботи.

Згідно з державним фінансуванням, наразі виділено понад 12 мільйонів гривень. Зараз є потреба ще в 4,5 мільйонах для завершення робіт, надання яких має вирішуватися на рівні області. Ще близько 2 мільйонів на встановлення додаткової потужності електромережі забезпечить лікарня.

Окрім внутрішніх ремонтних робіт, приміщення утеплили, обладнали сучасними витяжками. Для зручності пацієнтів також планується зробити ліфт.

Роботи по даному відділенню за наявності фінансування планується завершити до кінця березня, – зауважує Валентина Савчук, головний лікар. – Ми дякуємо за партнерство всім гілкам влади, які задіяні в такому важливому для людей проєкті.

Підтримка медицини є для нас однією зі стратегічних місій, адже з 2021 року лікарня перейшла у комунальну власність Шепетівської громади та якісно дбає про здоров’я пацієнтів, – прокоментував Віталій Бузиль. – Одразу після завершення процедури перереєстрації ми плануємо ряд зустрічей із головами старостинських округів та громад, для напрацювання стратегії спільної підтримки медичного закладу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.