Середа, 10 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Безкоштовно прихистили у себе ВПО – маєте право на компенсацію: куди звернутися у Крупецькій громаді

Безкоштовно прихистили у себе ВПО – маєте право на компенсацію: куди звернутися у Крупецькій громаді

Безкоштовно прихистили у себе ВПО – маєте право на компенсацію: куди звернутися у Крупецькій громаді

Якщо українці надають безкоштовне житло внутрішньо переміщених осіб, то вони мають право отримати компенсацію.

Таку допомогу, – пояснюють у Крупецькій сільській раді, – надають фізичним особам, тобто, громадянам України, віком від 18 років, які є власниками жилих приміщень приватного житлового фонду і безоплатно розміщували в цих приміщеннях переселенців, які після введення воєнного стану перемістилися з Волинської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей та м. Київ і не є отримувачами щомісячної адресної допомоги ВПО для покриття витрат на проживання, в тому числі, на оплату житлово-комунальних послуг.

Для того, аби отримати компенсацію, власник житла має подати заяву встановленого зразка не пізніше п’яти днів (з 1 по 5 число місяця).

Заяви для отримання компенсація за квітень місяць необхідно подати з 1 по 5 травня 2022 року до ЦНАПу Крупецької сільської ради, за адресою с.Крупець, вул.Незалежності, 51А.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.