Четвер, 11 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » У Грицівській громаді атестували 44 педпрацівника

У Грицівській громаді атестували 44 педпрацівника

У Грицівській громаді атестували 44 педпрацівника

У Грицівській ТГ відбулась атестація керівних кадрів та педагогічних працівників закладів освіти Грицівської селищної ради.

Атестація педагогів – це система заходів, спрямованих на те, аби стимулювати професійне зростання працівників освіти. Під час атестації оцінюють рівень кваліфікації педагога (чи керівника у цій сфері) та його відповідність посаді. За результатами, педагогові присвоюють професійне звання та кваліфікаційну категорію.

Підсумки проведення атестації керівних кадрів та педагогічних працівників закладів освіти Грицівської селищної ради у 2022 році

У Грицівській громаді атестували освітян, відповідно до розпорядження селищного голови від 6 серпня 2021 р. №175-р «Про атестацію педагогічних працівників закладів освіти Грицівської селищної ради у 2021-2022 навчальному році» та у відповідності з вимогами Типового положення про атестацію педагогічних працівників у 2022 році.

– Всього атестовано 44 педагогічних працівника (38% від загальної кількості педпрацівників), з них атестаційною комісією ІІ рівня – 13 осіб (11%: 2 на присвоєння кваліфікаційної категорії та 11 на відповідність раніше присвоєної кваліфікаційної категорії та педагогічного звання; на відповідність займаній посаді – 1 особа), – розповідають у Грицівській селищній раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.