Субота, 24 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Бібліотека йде до вас: у Шепетівці провели виїзну екскурсію до книгозбірні

Бібліотека йде до вас: у Шепетівці провели виїзну екскурсію до книгозбірні

Бібліотека йде до вас: у Шепетівці провели виїзну екскурсію до книгозбірні

Працівники бібліотеки-філії №2 Шепетівської ТГ провели віртуальну екскурсію майбутнім медикам. Захід відбувся сьогодні, 24 листопада.

У сучасному світі, незважаючи на велике різноманіття електронних ресурсів, книга та бібліотека залишаєюься невід’ємною складовою в отриманні необхідної інформації. Саме друкована книга була, є і залишиться найціннішим скарбом людства і невичерпним джерелом знань. Щоб ознайомитися з книжковими скарбами бібліотеки-філії №2 Шепетівської ТГ зазвичай приходять безпосередньо у бібліотеку.

Тут до повномасштабного вторгнення вирувало культурне життя: екскурсії, заходи для дітей та дорослих.

Але війна вносить корективи не лише в життя українців, але і в їх роботу. Бібліотека-філія №2 не має бомбосховища та провести екскурсію наочно не маємо можливості. Тому, озброївшись хорошим настроєм, світлинами про роботу книгозбірні та підбіркою книг “Топ книг цієї осені” працівники бібліотеки завітали до студентів першого курсу медичного коледжу. Під час віртуальної оглядово-пізнавальної екскурсії учасники мали змогу ознайомитися з усіма відділами книгозбірні, новими книжками, виставками літератури, дізнатися про правила користування бібліотекою та її послуги.

Працює бібліотека у штатному режимі. Під час повітряних тривог відвідувачів не приймають.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.