Неділя, 4 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Білогір’я: вночі рятувальники інспектували лікарню

Білогір’я: вночі рятувальники інспектували лікарню

Білогір’я: вночі рятувальники інспектували лікарню

Раптова нічна перевірка місцевої багатопрофільної лікарні відбулася у Білогір’ї 22 вересня. Рейд здійснили працівники Шепетівського районного управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Під час огляду приміщень лікувального закладу фахівці ДСНС звернули увагу на наявність первинних засобів пожежогасіння: 42 сертифікованих вогнегасник. До того ж, на випадок пожежі заклад забезпечений 10 пожежними кранами, 1 пожежним гідрантом. В наявності: вільні евакуаційні шляхи із світловими вказівниками з позначкою “вихід”; автоматична пожежна сигналізація у справному стані; сигнал від приймально-контрольного пристрою виведений на пульт централізованого спостереження; черговий персонал забезпечений телефонним зв’язком; біля телефону встановлено табличку із зазначенням екстреного номеру виклику пожежної охорони – “101”.

Також, як відзначають рятувальники, черговий персонал медзакладу забезпечений електричними ліхтарями. Загалом, лікарня має усі необхідні протипожежні засоби, відповідно до встановлених норм.

Після огляду вогнеборці провели протипожежний інструктаж з персоналом лікувального закладу та вручили кожному листівки з інформацією щодо заходів пожежної безпеки у відповідних закладах.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.