Середа, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельниччина: 9 наших Героїв повертаються із полону додому

Хмельниччина: 9 наших Героїв повертаються із полону додому

Хмельниччина: 9 наших Героїв повертаються із полону додому

9 українських Героїв: 8 Захисників та 1 Захисниця, які перебували в полоні, повертаються додому – на рідну Хмельниччину. Про це вчора, 23 вересня, повідомив Сергій Гамалій, голова Хмельницької ОВА.

“Ми усі вас дуже чекаємо! Наші героїчні воїни, не шкодуючи себе, боронили Маріуполь та “Азовсталь”. Їх намагалися стерти з лиця землі, скидаючи на них бомби, поливаючи їх вогнем артилерії. Але вони вистояли, назавжди ставши прикладом нескореності, сміливості та самовідданості для усього світу. І навіть те, що вони змушені були скласти зброю та потрапили в полон, не змінює факту: їх шалений опір зламав наступальні плани ворога та зберіг тисячі життів. Азов.Сталь. Українська твердиня, яка завжди буде символом незламності наших воїнів. Саме тому кожен з нас пам’ятатиме той вечір, коли Україна дізналася, що 215 захисників повертаються додому. І зараз ми з нетерпінням чекаємо наших Героїв на рідній Хмельниччині! А ще щиро молимося за тих, хто досі залишається в полоні. Віримо, що завдяки зусиллям керівництва держави та міжнародного співтовариства вони теж незабаром повернуться до своїх родин!”

21 вересня 215 Захисників та Захисниць повернули із російського полону. Серед 215 людей, що повернулися, – 108 бійців із полку “Азов”, а також 10 іноземців, які воювали за Україну. 5 українських командирів перебуватимуть у Туреччині до закінчення війни. Їм забезпечать умови та можливість зустрічі з родинами.

Наразі частина бійців та бійчинь і досі у російському полоні.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.