Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Новини » Медицина » » Біоестетика: як шепетівські медики створюють здорові посмішки

Біоестетика: як шепетівські медики створюють здорові посмішки

Біоестетика: як шепетівські медики створюють здорові посмішки

Стоматологія і, зокрема, ортодонтія, – галузь, у якій медики працюють не лише зі здоров’ям, а й із зовнішнім виглядом. У своїй практиці ми часто зіштовхуємось з тим, що неправильний прикус впливає на зовнішній вигляд та здоров’я в комплексі, розповідають стоматологи “Фенікс-Дент”. Чим є біоестетика та як використовуть такий метод у роботі лікарі розповіли на прикладі.

Пацієнт, що звернувся до клініки, мав аномалію прикусу і деформацію зубощелепового апарату – це неправильне положення зубів, що вплинуло на зміни в суглобі, функції м‘язів, дихання. Звідси змінюється вигляд обличчя – воно стає асиметричним, – каже лікарка-ортодонтка Діана Костюк. – Тож, наші лікарі працювали із комплексною ситуацією.

Організм людини – це єдине ціле і зубощелепова система має працювати в балансі з усіма органами організму, – коментує лікарка-ортодонтка Надія Сондей.

Курс лікування, кажуть медики, вони призначили присвячений біоестетиці. Це комплексний метод, що поєднує у собі декілька медичних маніпуляцій. Фахівці пояснюють, що у такому разі слід враховувати декілька факторів:

  • наукове обґрунтування;
  • медичні показники та протипоказання;
  • досвід лікаря;
  • технічне оснащення.
  • Важливим є й чіткий план лікування, – пояснює Діана Костюк. – Тож, усі етапи ми прописуємо та обговорюємо у команді вузькопрофільних фахівців “Фенікс -Дент”. З нашого досвіду, це максимально ефективний формат лікування.

У випадку із прикусом та зміщенням суглоба медики коригували прикус та положення суглобових головок. Аби все відповідало нормі, медики використовували спрінт (металеві брекети) та брекет-системи.

Після активного лікування ми закріплюємо результат. Це дуже важливо, – наголошує Діана Костюк. – Наприкінці лікування ми фіксуємо позитивні зміни в суглобі, м‘язах, асиметрії обличчя, зміни в постурі. Це говорить про те, що ми, як медики, зробили все правильно і наш пацієнт посміхається щасливо і здорово!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.