Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Бізнес та громада: у Крупці – відкритий діалог

Бізнес та громада: у Крупці – відкритий діалог

Бізнес та громада: у Крупці – відкритий діалог

Ціни, санітарні норми та формати роботи: у Крупецькій громаді сьогодні, 21 вересня, провели відкритий діалог з підприємцями, котрі торгують на території ТГ.

До діалогу долучилися сільський голова Валерій Михалюк, заступниця сільського голови Любов Ліпська, керуюча справами Жанна Зубова, старости, лікарка з загальної гігієни відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ольга Козира та представниця Славутської ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій Лариса Бондарчук.

Присутні обговорили проблемні питання, виявлені під час інвентаризації підприємств, установ, організацій, закладів торгівлі та фізичних осіб-підприємців, яка проходила влітку.

Під час наради були обговорені всі позитивні та негативні моменти, які були виявлені під час інвентаризації. Ольга Козира наголосила про дотримання санітарно-гігієнічних норм, а Лариса Бондарчук ознайомила присутніх зі змінами в податковому законодавстві та повідомила про адміністративну відповідальність за їх порушення.

Любов Ліпська звернула увагу підприємців на забезпечення стабільної цінової ситуації на території громади та врегулювання цін на товари, що мають істотну соціальну значущисть (борошно пшеничне вищого сотру, молоко пастеризоване, яйця курячі, олія соняшникова рафінована, птиця та батон). Відповідно до постанови КМУ №2136 від 09.12.2020 року, націнка повинна становити небільше десяти відсотків.

Перед присутніми виступив поліцейський офіцер громади Сергій Красномовець та повідомив, що за недотримання правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу. В ході діалогу учасники наради прийшли до єдиної думки: настав час навести порядок в організації торгівлі, згідно з законодавством, та забезпеченні санітарного стану приміщень та прилеглих територій до об’єктів торгівлі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.