Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Мокіївцях провели урок безпеки для школярів

У Мокіївцях провели урок безпеки для школярів

У Мокіївцях провели урок безпеки для школярів

Місячник «Увага! Діти на дорозі!» відбувається в українських навчальних закладах щорічно. У його рамках учням Мокіївського ліцею провели заходи з безпеки дорожнього руху.

Джерело: Ленковецька громада

Зберегти життя і здоров’я дітей на дорогах – ключова мета, кажуть організатори. Аби запобігти травмуванням учнів та убезпечити їх, як учасників дорожнього руху, поліцейський офіцер громади, Сергій Камак провів єдиний урок з правил безпечної поведінки на дорозі, де нагадав дітям Правила дорожнього руху.

За час літніх канікул діти відвикли від інтенсивного руху і, звичайно, підзабули правила безпечної поведінки на дорогах. Тому їм необхідно постійно нагадувати прості і загальновідомі речі з основ безпеки життєдіяльності. Наприкінці серпня більшість дітей після сезону відпусток повертаються з батьками з відпочинку до міст з інтенсивним рухом транспорту на вулицях. За статистикою, саме в кінці серпня – на початку вересня помітно зростає рівень аварійності за участю дітей. Тому приділяється дітям особлива увага, намагаються вберегти їх від трагічних помилок на автошляхах, роз’яснюючи неповнолітнім вимоги правил дорожнього руху та пояснюють, якими можуть бути наслідки від їх невиконання, – кажуть у громаді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.