П’ятниця, 9 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Бізнес у малому місті: Григорій Олійник про сучасну стоматологію на Шепетівщині

Бізнес у малому місті: Григорій Олійник про сучасну стоматологію на Шепетівщині

Бізнес у малому місті: Григорій Олійник про сучасну стоматологію на Шепетівщині

Шепетівський район віддалений від лінії військового фронту, проте, тут тримають свій – економічний. За понад півроку від повномасштабного вторгнення місцеві підприємства скоригували підходи до роботи і частково самі робочі процеси. Якою є ситуація зараз, про відповідальність бізнесу у малому місті, те, як не втратити ентузіазм і розвиватися далі, ми розпитали у директора клініки “Фенікс-Дент” Григорія Олійника.

Адаптація і трансформація

У тих регіонах, де немає активних бойових дій, зокрема, у нас, розповідає пан Григорій, бізнеси поступово повертаються до тих алгоритмів роботи, за якими працювали до повномасштабного вторгнення.

Звісно, що велика війна внесла свої корективи, – додає Олійник, – їх відчуваємо і ми. Як на особистісному рівні – турбота про країну та своїх близьких, так і на командному – посилення рівня соціальної відповідальності, кадрові зміни – наші фахівці зараз у лавах війська, активно волонтерять.

Для підтримки команди, розповідає директор, вони мають щоденний ритуал – щоранку і щовечора у колективному чаті у месенджері роблять перекличку.

– Там є всі “наші”: і ті, хто зараз у війську, і лікарі-ВПО, які вже повернулися до своїх звільнених міст, і ті наші працівники, які несуть медичну варту тут, – розповідає він, – отримати цей “+“ від усієї команди і знати, що всі цілі, мотивує та тримає. Зараз спілкування – надважливий наш ресурс.

Цим ресурсом, кажуть медики, щиро діляться зі своїми пацієнтами. Їх, говорить Григорій Олійник, у “Фенікс-Дент” побільшало.

– Зараз ми вийшли на той показник, що значно перевищує запланований. Станом на 1 вересня кількість первинних звернень, у порівнянні із минулим роком, зросла на 18%. На 25% зріс показник повторних візитів, також є великий відсоток тих людей, які починають довгострокове лікування (наприклад постановка брекетів).

Григорій Олійник зауважує, піки візитів до лікарів – співвідносні позитивним новинам з фронту.

Отримуючи звістки про успіхи нашого війська, люди заряджаються цією вірою, повертаються до важливих речей із минулого, довоєнного життя, відзначає він.

Вдосконалення та перспективи

У “Фенікс-Дент”, говорить їх директор, вони теж тримаються головного із визначених раніше векторів.

Це – рух до вузької спеціалізації, – пояснює Олійник. – Візія нашої команди у тому, що лікар має бути абсолютним професіоналом у вузькій царині стоматології та постійно працювати у сторону вдосконалення. Це дозволяє максимально якісно надавати послуги нашим пацієнтам.

Одним із кроків для цього є акцентність на кожному етапі планування лікування пацієнта.

– У таком разі пацієнт виграє, адже кожен лікар у нашому закладі відповідає лише за конкретний етап роботи, – пояснює Олійник, – тобто один лікар займається суто плануванням та вимірами, інший – лікуванням. Це дозволяє максимально зосередитись на кожному етапі, аніж як це було би, якби один лікар робив би все.

Своїм ідеалом роботи у “Фенікс-Дент” вважають вузьку спеціалізацію медиків та якісну комунікацію між ними. Адже, як показує особистий досвід “Фенікс-Дент”, професійна команда – команда професіоналів у своїх сферах.

Так ми працюємо, для цього ми вдосконалюємось, – підсумовує Григорій Олійник.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.