П’ятниця, 19 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » «Благодійність на захисті України»: волонтери з Хмельниччини стали лауреатами національного конкурсу

«Благодійність на захисті України»: волонтери з Хмельниччини стали лауреатами національного конкурсу

«Благодійність на захисті України»: волонтери з Хмельниччини стали лауреатами національного конкурсу

Напередодні у Києві пройшла церемонія нагородження конкурсу «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України». Цього року на конкурс «Благодійна Україна», який вперше провели ще в 2007 році, надійшли 1463 заявки, з яких визначили переможців у 26 номінаціях. Серед лауреатів – хмельничани, кам’янчани, славутчани.

У номінації «Волонтер року» переміг український письменник та громадський діяч Сергій Жадан. Друге місце журі присудило хмельничанину Олександру Попову, керівнику громадської організації «Мистецька сотня «Гайдамаки». Очолювана ж ним організація також брала участь в конкурсі. І в номінації «Доброчинність в культурі та мистецтві», «Мистецька сотня «Гайдамаки» отримала диплом за третє місце, –  зазначають організатори.

У номінації «Регіональна благодійність» третє місце посіла громадська організація «Кам’янець-Подільський «Ратуша». Кам’янчанин Сергій Ісаєнко став третім у номінації «Менеджер року у сфері доброчинності».

Лауреатом конкурсу та дипломом за третє місце нагородили учня Славутської гімназії №7 Олексія Борея, батько якого, як повідомили в пресслужбі Славутського міськвиконкому, із перших днів війни пішов добровольцем захищати Україну, – додали організатори.

Відзначимо, що нещодавно Олексій Борей отримав грамоту від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного за сприяння Збройним Силам України у наближенні перемоги над ворогом.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.