Неділя, 23 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Благоустрій доріг та тротуарів по-нетішинськи

Благоустрій доріг та тротуарів по-нетішинськи

Благоустрій доріг та тротуарів по-нетішинськи

Напередодні Дня Незалежності в Нетішинській значно активізувалися ремонтні роботи доріг та тротуарів. Одразу кілька повідомлень про це опублікував організаційний відділ виконкому.

Найбільш масштабним є ремонт ремонт відрізку автомобільної дороги державного значення N-25 «Городище-Рівне-Старокостянтинів»: від стели «Нетішин» на межі з Рівненською областю (вул. Солов’євська) до стели «Нетішин» зі сторони Славути і далі 2,5 км у напрямку Нетішина до автодороги №1. Роботи здійснює рівненська філія канівського ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво».

Міський голова Олександр Супрунюк від імені громади стимулює швидке проведення робіт, адже мешканці садибної забудови Нетішина неодноразово зверталися з проханням належно облаштувати цю частину дороги. Передбачається, що роботи будуть повністю завершені через 2 місяці. Згідно з проєктом, буде прокладено дорожнє покриття, облаштовано тротуари та заїди до обійсть, що «виходять» на дорогу, та заїзди на другорядні дороги.

Власне в самому місті енергетиків увагу приділили пішохідним ділянкам доріг. Зокрема, працівниками КП «Благоустрій» завершені роботи з часткового поточного ремонту тротуару по провулку Миру (600 кв.м) з облаштуванням з’їздів для осіб з інвалідністю.

За словами директора комунального підприємства Віктора Кондрацького, наступного року аналогічні ремонти заплановано поблизу ЗДО №8 та НВК. Також на 2 метри буде розширено проїжджу частину дороги до буд. № 14 по пров. Миру та буд. №16 по вул. Шевченка.

Ще одна важлива дорожня ділянка в ремонті – на проспекті Незалежності. В ході його виконання була демонтована асфальтобетонна крихта, яка відразу ж була використана як підсипка ґрунтових доріг в садибній забудові Нетішина та в Старому Кривині.

За інформацією комунальників, в Нетішині підсипано вул. Снігурі (150 т), вул. Старонетішинська (80 т),Солов’євська (60 т), вул. Підгірна (45 т), вул. Лісова (5 т). В Старому Кривині поліпшено вул. Б. Хмельницького (від 100 т), вул. С. Козака (175 т), вул. Зелена (12 т), вул. І. Франка (36 т), пров. Космічний (10 т), вул. Сухопілля (15 т), пров. Перемоги (15 т), вул. Садова (120т). Також орієнтовно 177 т асфальтнобетонної крихти було завезено на територію технічної бази комунального підприємства для подальшого використання.

Популярні пости