Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Блискуча посмішка одразу після візиту до лікаря: що таке одноетапна імплантація?

Блискуча посмішка одразу після візиту до лікаря: що таке одноетапна імплантація?

Блискуча посмішка одразу після візиту до лікаря: що таке одноетапна імплантація?

Втрачений або видалений зуб можна замінити на імплант. Іноді цю процедуру виконують одразу після вилучення зуба.

Про одноетапну (миттєву) імплантацію говоримо з хірургом-стоматологом клініки “Фенікс-Дент”, що у Шепетівці, Павлом Шульжинським. Тож, кому підходить така процедура, якими є її переваги, залежно від ситуації, читайте у статті.

  • Імлантацією зубів займається профільний лікар-хірург, – пояснює Павло Шульжинський. – Як це відбувається: на місце кореня втраченого зуба в кісткову тканину інсталюється штучний корінь – імплант. На нього зразу   фіксується  тимчасова коронка для збереження об’єму тканин, які при класичному видаленні втрачаються. Але це можливо в індивідуальному випадку, коли достатньо кісткової пропозиції для негайного навантаження на імплант.

Класична імпантація відбувається у декілька етапів: спершу встановлюється  імплантант, згодом, коли він приживеться, вже через 2 -3 місяці лікар встановлює тимчасову конструкцію для формування ясеневого контура під майбутню постійну конструкцію коронку.

  • Часто буває так, що людині потрібно встановити всі зуби на верхній або нижній щелепі одразу з видаленням залишків зубів. У такому випадку часто застосовують методику “все на 4 або 6  імплантатах”. Її перевагою є те, що тимчасові зуби можна отримати буквально за один хірургічний етап та 7-10 робочих днів, що дуже зручно для приїжджих пацієнтів. Наступний етап постановки постійних зубів триває теж 1-2 тижні і виконується орієнтовно через 3-8 місяців після носіння тимчасових, – каже фахівець.

Така процедура дозволить мінімізувати атрофію кісткової тканини, адже імплантацію проводять одразу, не чекаючи загоєння лунки. Це зменшує кількість візитів до стоматолога та суттєво скорочує реабілітаційний період.

Все ж, у методі миттєвої імплантації є нюанси. Методика показана тим людям, у яких генетично достатньо кісткової тканини, щоб навантажити імпланти одразу. В інших випадках потрібно чекати після інсталяції імплантів від 2 до 4 місяців і ходити зі знімними тимчасовими зубами.

  • Важливою інформацією є те, що сама імплантація – безболісна процедура.  Знеболювання – те ж саме, що і при видаленні зуба, за відмінністю того, що після видалення краї рани досить далеко один від одного, а після імплантації вони зшиті тонкою, як волосина, ниткою, яка сама розсмоктується через 2-3 тижні. У класичному випадку імплантації, коли зуба вже нема, пацієнт п’є знеболювальні засоби 1-2 доби, – зазначає медик.

Вже вдома, додає хірург, надважливою є якісна гігієна порожнини рота. Тому перед втручанням проводиться професійна чистка та надаюсться рекомендації після встановлення імплантатів про те, як доглядати за зубами, особливо в перший період загоєння.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.