Понеділок, 8 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Бомби «на парашутах»: у Харкові рашисти застосовують новий вид бомбардування

Бомби «на парашутах»: у Харкові рашисти застосовують новий вид бомбардування

Бомби «на парашутах»: у Харкові рашисти застосовують новий вид бомбардування

У Харкові російські орки впродовж двох останніх днів обстрілюють місто новим видом бомб, які спускають на парашутах. Про це розповів  мер міста Ігор Терехов у відеозверненні в Telegram 9 квітня.

Два останні дні поряд із мінами, снарядами, «Градами» Харків стикається з бомбардуванням новими видами бомб. Російський агресор спускає їх на парашутах. Просимо людей не наближатися до таких парашутів і одразу повідомляти про них рятувальникам, – зауважує Ігор Терехов.

Інформацію про використання ворогом боєприпасів на парашутах підтвердив й радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко. Вперше факт використання новітнього озброєння було зафіксовано у Києві.

– У Києві вперше було зафіксовано факт використання новітнього озброєння – снаряди, які спускаються на парашутах. Росіяни використовують найжорстокішу зброю, – сказав Антон Геращенко.

Парашут потрібен для того, щоб снаряд «розкидав» окремі суббоєприпаси. Такий вид зброї був використаний під час війни у Нагірному Карабасі. Кожен суббоєприпас має індивідуальне наведення.

Зазвичай, це доволі примітивна теплова головка самонаведення, яка має реагувати на тепло бронетехніки. Проте на практиці вона може захопити цивільні автомобілі і нашкодити мирному населенню. Водночас найбільш розповсюджені касетні боєприпаси не мають додаткових систем наведення та просто розкидаються по площі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.