П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Боронячи Україну, загинув гравець ФК “Славута” Олександр Тихонець

Боронячи Україну, загинув гравець ФК “Славута” Олександр Тихонець

Боронячи Україну, загинув гравець ФК “Славута” Олександр Тихонець

Був промінчиком світла: так про колегу по клубу відгукуються у ФК “Славута”. 21-річний Воїн загинув під Бахмутом, боронячи Україну від росіян.

До повномасштабного вторгнення Олександр був перспективним футболістом. Вихованець ДЮСШ (Славута), він грав за юнацьку команду хмельницького “Сокола”, “Сокіл-2”, а також ФК “Славута”.

– Ти – наш АНГЕЛ! Тихон, Господь бачив, ми всі намагалась допомогти, навушники будуть для Діми вони в дорозі….не встигли, пробач….! Спочивай з Богом! Царство тобі небесне! Не віриться, ти був промінчиком світла! Ця втрата важка! – говорять у ФК “Славута”.

Йдуть не просто молоді, діти… Лють і ворожість агресора забирає світлих, добрих, порядних, веселих і життєрадісних. В них все життя попереду, вони мріють про майбутнє, реалізацію своїх планів, десь їх з нетерпінням чекає їхня друга половинка. Вони впевнені, що можуть змінити щось, зробити світ кращим. Таким був Олександр. Молодим і завзятим. Тепер його серед нас немає. Для близьких і рідних це надзвичайно важке горе, яке ніколи не загоїться в серці. Слова співчуття тут дуже важко висловити…Спочивай з Богом Герою! Вічна тобі Слава синку, – відреагувала на страшну звістку “Творча майстерня Чарівна скриня”.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.