П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці відкрили персональну виставку Людмили Курнікової «Ляльки ручної роботи»

У Шепетівці відкрили персональну виставку Людмили Курнікової «Ляльки ручної роботи»

У Шепетівці відкрили персональну виставку Людмили Курнікової «Ляльки ручної роботи»

Понад 300 текстильних ляльок у своєму авторському доробку має народна майстриня декоративно-прикладного мистецтва Людмила Курнікова. Днями у Музеї пропаганди у Шепетівці відкрили виставку її робіт. Подивитися та придбати сувенір можуть усі охочі. Музейники запрошують на експозицію.

Тканинні ляльки мешканка Дятилівки, що на Шепетівщині, Людмила Курнікова почала виготовляти три роки тому, після перенесеної операції на серці. У реабілітації через арт-терапію – лялькарство – підтримала і донька майстрині Світлана.

Створення ляльок – це величезний простір для фантазії. Адже не обов’язково робити простих ляльок. Можна створювати янголят, відьом, русалок, красивих дам з минулих років, різних героїв казок і навіть Героїв сьогодення. Така краса навряд чи залишить когось байдужим. Звичайно, не відразу виходили шедеври, але заняття дуже подобалося, і з часом все вийшло. Моїми ляльками тішились не лише мої діти та онуки, а й друзі та знайомі, – коментує Людмила Курнікова.

Ознайомитися з доробком майстрині тепер можуть і відвідувачі Музею пропаганди, де у краєзнавчому відділі відкрили персональну виставку пані Людмили.

На виставці ви зможете також придбати парних ляльок-молодят, ляльку-військового, кілька різних ляльок-мотанок, які є оберегом людської долі, тощо, – кажуть у Музеї.

Триватиме виставка до 1 липня, щодня з 09:00 до 17:00

Довідка:

Персональну виставку народної майстрині декоративно-прикладного мистецтва Людмили Курнікової «Ляльки ручної роботи» у Музеї пропаганди відкрили у межах підтримки, збереження та популяризації української народної творчості, традицій і культури.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.