Вівторок, 11 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » «Братерство сталевих 2.0»: на Хмельниччині під час забігу зібрали понад 200 000 грн на підтримку ССО

«Братерство сталевих 2.0»: на Хмельниччині під час забігу зібрали понад 200 000 грн на підтримку ССО

«Братерство сталевих 2.0»: на Хмельниччині під час забігу зібрали понад 200 000 грн на підтримку ССО

Задля підтримки наших Захисників, зокрема Сил спеціальних операцій, воїни якого виконують стратегічно важливі місії на усіх напрямках фронту, та з метою вшанування пам’яті загиблих у боротьбі за незалежність України у суботу, 25 травня, відбувся другий благодійний забіг «Братерство сталевих 2.0». Зібрані під час цього благодійного заходу кошти будуть спрямовані на закупівлю FPV-дронів.

Організаторами забігу стали Хмельницька обласна рада, управління молоді, фізичної культури і спорту обласної військової адміністрації, обласний науково-методичний центр культури і мистецтва, спортивний клуб “FlashRun”.

  • Дух згуртованості, емоційного піднесення, наснаги та непохитної віри в українську Перемогу – такий настрій відчували учасники благодійного забігу. Серед них – керівництво  обласної ради та працівники виконавчого апарату, представники обласних комунальних закладів, освіти, охорони здоров’я, культури, соціального спрямування, госпрозрахункових підприємств облради, військові та волонтери, – повідомили у Хмельницькій облраді.

Аби підтримати військових, до благодійного забігу також долучилися мешканці обласного центру та діти різного віку.

  • Спочатку стартували найменші – діти віком до 8 років, їх забіг на 300 метрів був особливо цікавим та емоційним. Наймолодшому учаснику – лише 2,5 роки. На фініші спецпризначенці вручили дітлахам солодкі символічні медалі від торгової марки «Насолода». Дистанція забігу на 2,5 кілометри відзначалася масовістю її учасників, на старт вийшла майже тисяча бажаючих різного віку, найстаршому – 74 роки, – додали в облраді.

Всього у результаті проведеного заходу було зібрано 217 тисяч 257 гривень, за які захисниками-спецпризначенцями будуть придбані необхідні спеціальні засоби. Зокрема, 50 тисяч гривень надійшло від благодійного фонду «МИ ПОРУЧ» та 30 тисяч гривень – від колективу обласного комунального підприємства «Учбовий центр житлово-комунального господарства».

  • Сьогодні вже другий рік поспіль символічно до Дня Героїв організовуємо забіг «Братерство сталевих 2.0» на підтримку еліти наших Збройних сил України – одного з формувань Сил спеціальних операцій. Від початку війни кожен на своєму місці й відповідно до своїх можливостей активно допомагає нашим Захисникам. Спільними зусиллями ми демонструємо й надалі світові свою незламність і прагнення жити у вільній незалежній Україні, – наголосили в облраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.